Новини сайту

Як вивчати (проходити) дисципліну (дистанційний курс)?

 
 
Picture of Cергій Вікторович Гахович
Як вивчати (проходити) дисципліну (дистанційний курс)?
by Cергій Вікторович Гахович - Friday, 8 April 2016, 3:45 pm
 

ВЕЛЬМИШАНОВНІ СТУДЕНТИ!

Після того, як Ви зайшли на курс дистанційного навчання Вам необхідно:

1. Ознайомитись з навчальним матеріалом. Кожен навчальний курс містить теоретичний матеріал для ознайомлення (підручник, навчальний посібник або курс лекцій).

2. Пройти тести контролю засвоєння знань після кожної теми. Спочатку опрацюйте навчальний курс лекцій і додаткову літературу, а потім проходьте тестування (опитування).

3. Виконати практичну роботу (семінар, інше завдання). Якщо навчальним курсом передбачені практичні роботи або семінари – необхідно у форматі Word скласти документ (звіт), зберегти його у себе на комп’ютері і вкласти у (перетягнути, скопіювати) файл до відповідного вікна навчального курсу (де буде написано «Додати файл»). У будь-якому разі Ви маєте зв'язок з викладачем – напишіть йому на пошту, що у Вас не виходить, або є запитання. Викладач Вам все пояснить і допоможе. Звертайтесь – будемо раді спілкуванню!

4. Скласти підсумковий контроль (модульний контроль, залік, екзамен). У прикінцевих темах навчальної дисципліни винесені завдання на підсумковий контроль по дисципліні (тести). Вони є заліковою оцінкою за вивчення навчальної дисципліни. Ці оцінки (бали) будуть перенесені Вам у залікові книжки. Працюйте уважно! Якщо Вас щось не влаштовує (або є запитання) звертайтесь на пошту викладача, який веде дисципліну, або до Вашого консультанта на філії (інституті).